Wszystkie kolekcje
Najczęstsze pytania
Jak połączyć Brand24 z LinkedIn?
Jak połączyć Brand24 z LinkedIn?

Podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących integracji LinkedIn

Waleria Pągowska avatar
Napisane przez Waleria Pągowska
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Proces integracji LinkedIn jest zbliżony do tego, który użytkownik musi przejść, chcąc zbierać wzmianki z Facebooka i Instagrama.

Jak dokonać integracji krok po kroku?

Przejdź do strony https://panel.brand24.pl/account/linkedin-integration/ lub kliknij w ikonę wtyczki.

Następnie kliknij przycisk "Zarządzaj integracją z LinkedIn" i kieruj się wskazówkami, które pojawią się w wyskakującym okienku.

Otrzymasz powiadomienie, jeżeli integracja zakończyła się sukcesem.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w kolejnym kroku możesz dodać opcję monitorowania profilu LinkedIn w zakładce Dodatkowe źródła w Ustawieniach projektu.

Podobnie jak w przypadku integracji Facebooka/Instagrama, źródła muszą być dodawane indywidualnie do każdego projektu.

Ważne: Jesteśmy w stanie zbierać tylko dane z profili organizacyjnych, do których Ty lub inny członek Twojego zespołu w Brand24 ma uprawnienia „superadministratora” LinkedIn.

Nie mam uprawnień „superadministratora” - co muszę zrobić?

LinkedIn jest zintegrowany per konto, dlatego musisz poprosić kogoś, kto należy do Twojego zespołu w Brand24 na danym koncie i posiada uprawnienia 'superadministratora' LinkedIn, aby przeszedł przez proces integracji. Gdy to się uda, możesz dodać LinkedIn do swoich projektów przechodząc na podstronę „Dodatkowe źródła”. Dlatego jeżeli nie masz uprawnień „superadministratora” do profilu swojej firmie na LinkedIn, poproś swojego przełożonego lub inną osobę zarządzającą tym kontem o dokonanie integracji. Wtedy Ty również dostaniesz dostęp do wyłapanych wzmianek!

Znalazłem wzmiankę z profilu, który nie jest mój - dlaczego tak się dzieje?

Niektóre wzmianki, które są publicznie dostępne, mogą pochodzić z innych źródeł niż integracja z LinkedIn. W takich przypadkach będziesz mógł je zobaczyć w Brand24, ale nie będą one powiązane z procesem integracji.

Czy mogę usunąć istniejącą integrację?

Aby usunąć istniejącą integrację, w dowolnym momencie przejdź do strony https://app.brand24.com/account/linkedin-integration/ lub kliknij w ikonę wtyczki.

Kliknij ikonkę "kosza" obok integracji, którą chcesz usunąć. W takiej sytuacji integracja zostanie usunięta dla wszystkich projektów.

Możesz również usunąć integrację tylko dla pojedynczych projektów. Wystarczy, że powtórzysz dwa pierwsze kroki integracji LinkedIn dla utworzonych projektów.

A następnie klikniesz na ikonkę 'kosza'.

Otrzymasz powiadomienie, że integracja została usunięta. To wszystko!

Daj nam znać, jeśli masz jakieś wątpliwości. Nasz zespół Customer Success chętnie odpowie na wszelkie dodatkowe pytania :)

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?